Sektor Administracji Publicznej

Przejdź transformację cyfrową pod okiem doświadczonego przewodnika i doradcy!


Transformacja cyfrowa w sektorze publicznym 

Nowoczesna, dobrze zorganizowana i skoncentrowana na obywatelach administracja publiczna to cel jednostek samorządu terytorialnego. Dobra komunikacja, płynna wymiana informacji, elektroniczny obieg dokumentów, dostęp do informacji publicznej, bezpieczeństwo danych oraz dbałość o zrównoważony rozwój to oczywiste potrzeby tego sektora. W dobie cyfrowej transformacji obywatele oczekują zintegrowanych usług, odpowiadających ich potrzebom. 


Administracja publiczna przyszłości

Zastosowanie technologii IT może w znaczący sposób przyczynić się do podniesienia efektywności i przejrzystości w funkcjonowaniu podmiotów administracji publicznej. 

Dostrzegamy i rozumiemy wyzwania tego sektora, dlatego naszym celem jest wsparcie zrównoważonego rozwoju. Patrzymy na sektor administracji publicznej przez pryzmat technologii i narzędzi, które dostarczamy.

Rozwiązania, które oferujemy urzędom i instytucjom publicznym oparte są na nowoczesnych, międzynarodowych standardach jakości.


Jak możemy pomóc?

Zobacz obszary, w których się specjalizujemy:

01.

Smart City 

02.

obsługa wniosków/contact center dla mieszkanców 

03.

zarządzanie infrastrukturą miasta

04.

zarządzanie majątkiem

05.

rozliczanie zużycia mediów 

06.

monitorowanie i zarządzanie mediami 

07.

monitorowanie jakości powietrza 

Kochamy to, co robimy, ale to, co naprawdę nas wyróżnia, to lata doświadczeń i głęboka znajomość wewnętrznych procesów biznesowych, które umożliwiają nam tworzenie produktów.